Showing 1–15 of 33 resultsSorted by price: low to high
Desmond Leather Sofa DESMOND-L-002-14A Orange
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 39 × 34 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Orange |
| Detail Color | Orange |
| Style | Traditional |
| Collection | Desmond |
| Features | Leather |
Desmond Leather Sofa DESMOND-L-022-14A Orange
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 39 × 34 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Orange |
| Detail Color | Orange |
| Style | Contemporary |
| Collection | Desmond |
| Features | Leather |
Helena Upholstered Swoop Shelter Arm Settee
| Weight | 160 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 57.5 × 36.5 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Orange |
| Style | Transitional |
| Collection | Helena |
| Features | Bestselling design known for its balance of comfort and style., Boxed back pillow provides structured comfort with a refined finish., Ideal accent piece for bedrooms, foyers, or living spaces., Part of the Helena Collection, offering cohesive room pairings., Sloped arms soften the structure with a gentle allure. |
Load more products
Loading...