Showing all 8 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Pebble |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Storage |
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 39 × 38 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pebble |
| Collection | Kara |
| Features | Swivel |
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 33 × 32 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Pebble |
| Collection | Rothko |
| Features | Swivel |