Showing 16–30 of 227 resultsSorted by price: low to high
Warrendale Power Recline – Recliner
| Dimensions | 38.2 × 35.8 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Blue |
| Detail Color | Shoreham Blue |
| Style | Traditional |
| Collection | Motion Groups |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Reece Stationary Loveseat
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Durham Power Recline
| Dimensions | 40 × 35 × 43.31 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Creede Fudge |
| Style | Transitional |
| Collection | Vintage |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Tomas Power Recline
| Dimensions | 41.7 × 35.8 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Black |
| Detail Color | Haysome Midnight Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Modern Expressions |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Byron Power Recline
| Dimensions | 40 × 34.25 × 44.75 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Clifton Chocolate |
| Style | Transitional |
| Collection | Vintage |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Reece Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Wall Hugger Recliner with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Jaxon Power Recline
| Dimensions | 38 × 34.5 × 44.5 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Cream |
| Detail Color | Barone Parchment |
| Style | Contemporary |
| Collection | Zero Gravity |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Reece Stationary Console Loveseat
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Anaheim Big & Tall Power Recline
| Dimensions | 39 × 31.1 × 45.5 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Creede Fudge |
| Style | Transitional |
| Collection | Vintage |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Luna Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 66.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Luna |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Sanibel Power Reclining Recliner with Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Sanibel |
| Features | Fabric, Leather, Massage, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Load more products
Loading...