Showing 106–120 of 280 resultsSorted by price: low to high
Vertex Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 42 × 39 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Left-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 42 × 30.5 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Right-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 42 × 30.5 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Armless Power Loveseat with Power Headrest, Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 42 × 46 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Left-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar, with Right-Hand Facing Wedge Arm
| Dimensions | 42 × 46 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Right-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar, with Left-Hand Facing Wedge Arm
| Dimensions | 42 × 46 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Right-Hand Facing Wedge Arm Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 42 × 38.5 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Armless Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 42 × 23 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Vertex Left-Hand Facing Wedge Arm Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 42 × 38.5 × 43.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Vertex |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
Ace Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40 × 38 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ace |
| Features | Power, Power Headrest |
Ace Left-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40 × 30 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Ace |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Ace Right-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40 × 30 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Ace |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Ace Armless Power Loveseat with Power Headrest, Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40 × 46 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Ace |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Ace Left-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar, with Right-Hand Facing Wedge Arm
| Dimensions | 40 × 46 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Ace |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Ace Right-Hand Facing Power Recliner with Power Headrest and Lumbar, with Left-Hand Facing Wedge Arm
| Dimensions | 40 × 46 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Modern |
| Collection | Ace |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Load more products
Loading...