Showing 16–30 of 167 resultsSorted by price: low to high
Dorian Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 240.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Dorian Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 213.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Contemporary |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Robin Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 63.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
James Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 186 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Jay Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 211 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 78.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Jay Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 63.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Morrison Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Console
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 78.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining, Storage |
Morrison Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sable |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Robin Power Reclining Chair And A Half W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 49 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Robin |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Maddox Power Reclining Chair And A Half W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Camel |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Maddox Power Reclining Chair & A Half W/ Headrest
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Jay Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 242 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Apollo Power Reclining Loveseat W/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 227.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 77 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining, Storage |
Trouper Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Apollo Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 238.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 85.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...