Showing 76–90 of 167 resultsSorted by price: low to high
Washington Power Reclining Loveseat with Console
| Dimensions | 40.5 × 72 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 83 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Loveseat with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 59 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Washington Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 72 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Washington |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Hastings Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 40.5 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hastings |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Quinault Power Reclining Chair W/ Headrest
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 33 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | Quinault |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Acadia Power Reclining Chair W/ Headrest
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Acadia |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Hastings Power Reclining Sofa with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.5 × 87 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Hastings |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Clybourn Power Reclining Chair W/ Headrest
| Weight | 131 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Quinault Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 259 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 79 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Contemporary |
| Collection | Quinault |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Acadia Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 268 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 84 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | In Stock |
| Style | Modern |
| Collection | Acadia |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Alaska Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 39.8 × 93.3 × 40.2 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alaska |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Clybourn Power Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 271 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burgundy |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Armitage Power Reclining Chair And A Half W/ Headrest
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 55.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Green |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Armitage |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Acadia Power Reclining Loveseat W/ Headrest
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 61.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Acadia |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Load more products
Loading...