Showing all 4 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 30 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Power |
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 30 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Merlot |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Power |
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 30 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Power |
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 52 × 30 in |
| Brand | Vaughan Bassett |
| Color | White |
| Detail Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Bonanza |
| Features | Power |