Showing 166–180 of 811 resultsSorted by price: low to high
Wynne Swivel Gliding Recliner – 017700
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oat |
| Style | Transitional |
| Collection | Wynne |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Kodie Rocking Recliner – 010715
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Ecru |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Cassian Rocking Recliner – 010802
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cassian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Maddox Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X759
| Weight | 120 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 37 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Load more products
Loading...