Showing 91–105 of 811 resultsSorted by price: low to high
Pinnacle Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X512
| Weight | 90.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 31 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Shell |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
James Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X521
| Weight | 118.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Astor Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X519
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 35.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Transitional |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Finley Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X747
| Weight | 123.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Rheeves High Leg Power Recliner w/ Headrest – 29U458
| Weight | 114.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Rheeves |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Apollo Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X757
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Contemporary |
| Collection | Apollo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Dorian Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X755
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Fossil |
| Style | Transitional |
| Collection | Dorian |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Ava Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X769
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Ava |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Trouper Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X724
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Rowan Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X765
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rowan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Joshua Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X502
| Weight | 116.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 38 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joshua |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Load more products
Loading...