Showing 106–120 of 811 resultsSorted by price: low to high
Joel Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X761
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Stone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Joel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Morrison Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X766
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Liam Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X786
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Garnet |
| Style | Contemporary |
| Collection | Liam |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Greyson Wall Recliner – 016530
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...