Showing 16–30 of 61 resultsSorted by price: low to high
James Power Reclining Loveseat W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 196 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 64 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Stone |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Bennett Duo® Reclining Chair
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Bennett |
| Features | Customizable, Fabric |
James Reclining Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 87 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...