Showing 61–75 of 168 resultsSorted by price: low to high
Ventura Leather Sofa
| Dimensions | 41.5 × 89.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Ventura Leather Sofa
| Dimensions | 41.5 × 89.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Amherst Counter Side Chair W/Fabric Cushion Dark Finish (2 Per Pack)
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 40 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Amherst |
| Features | Fabric |
Ventura Leather Sofa Without Pillows
| Dimensions | 41.5 × 89.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
Gramercy 6PC Dining Set-Table, Four Tufted Tall Back Chairs and Settee
| Weight | 394 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Gramercy |
| Features | Leather |
Gramercy 7PC Dining Set-Table and Six Tufted Tall Back Chairs
| Weight | 359 lbs |
|---|---|
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Traditional |
| Collection | Gramercy |
| Features | Leather |
Load more products
Loading...