Showing 16–30 of 189 resultsSorted by price: low to high
Reegan High Leg Swivel Chair
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Reegan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Piper Loveseat
| Weight | 112.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 59.5 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Piper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Finley Power Wall Reclining Sofa W/ Headrest
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 81 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Power |
Midtown Swivel Gliding Chair
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Midtown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Piper Sofa
| Weight | 137.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 82 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Piper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Laurel Chair & A Half
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 52 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Laurel |
| Features | Customizable, Fabric |
Laurel Sofa
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Laurel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Paxton Sofa
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 88 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paxton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Morrison Wall Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Morrison |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Alani Modular Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Alani |
| Features | Customizable, Fabric |
Maeve Swivel Gliding Chair
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 31 × 35.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maeve |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Riley High Leg Reclining Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35.5 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Riley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Brentwood High Leg Power Recliner W/ Headrest
| Weight | 107.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33.5 × 43.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Brentwood |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Load more products
Loading...