Showing 31–45 of 189 resultsSorted by price: low to high
Finley Power Wall Recliner W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 123.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Rheeves High Leg Power Recliner W/ Headrest
| Weight | 114.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Rheeves |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Greyson Wall Recliner
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
James Wall Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Dante High Leg Reclining Chair
| Weight | 105 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Dante |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Charlotte High Leg Reclining Chair
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 33 × 38.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Charlotte |
| Features | Customizable, Fabric |
Vail Wall Recliner
| Weight | 69 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Vail |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...