Showing 136–150 of 309 resultsSorted by price: low to high
Aedon Power Wall Hugger Recliner with Headrest and Lumbar
| Dimensions | 41.7 × 43 × 40.8 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Aedon |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Storage |
West Coast II Power Swivel Glide Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 37.75 × 31 × 40.7 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | West Coast II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
West Coast II Power Reclining Sofa with Power Headrest
| Dimensions | 37.75 × 78 × 40.7 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | West Coast II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
West Coast II Power Reclining Loveseat with Power Headrest
| Dimensions | 37.75 × 55 × 40.7 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | West Coast II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Chalet Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 40.25 × 31.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Chalet Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 40.25 × 31.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Chalet Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.25 × 31.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Chalet Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40.25 × 31.25 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Highland Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 39.5 × 30 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Highland Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 39.5 × 30 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Swivel |
Highland Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 30 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining |
Highland Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 39.5 × 30 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Highland |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Power Reclining, Swivel |
Chalet II Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 40 × 33 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Chalet II Power Swivel Gliding Recliner with Power Headrest
| Dimensions | 40 × 33 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Chalet II Power Wall Hugger Recliner with Power Headrest and Lumbar
| Dimensions | 40 × 33 × 39.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Chalet II |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Headrest |
Load more products
Loading...