Showing 196–210 of 811 resultsSorted by price: low to high
Sorrento Glider Recliner in FB367 Charcoal
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
| Collection | Sorrento |
| Features | Glider |
Sorrento Glider Recliner in T101 Brown
| Weight | 92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 40 × 41 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Sorrento |
| Features | Glider |
Mae Power Swivel Recliner
| Dimensions | 42 × 34.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Green |
| Detail Color | Sorrento Spa |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Expressions |
| Features | Leather, Power, Power Headrest, Swivel |
Wynne Rocking Recliner – 010700
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oat |
| Style | Contemporary |
| Collection | Wynne |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Sparrow Rocking Recliner – 010712
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 33.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sparrow |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Fulton Rocking Recliner – 010717
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37.5 × 44 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Beige |
| Style | Transitional |
| Collection | Fulton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Sherman Rocking Recliner – 010725
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Detail Color | Onyx |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Load more products
Loading...