Showing 151–165 of 811 resultsSorted by price: low to high
Roman Reclining Chair & A Half – 445722
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 52.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Roman |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Maddox Reclining Chair & A Half – 445759
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 48 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Sand |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maddox |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Colby duo® Reclining Chair – P94893
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 39 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Colby |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Rheeves High Leg Reclining Chair – 295458
| Weight | 91.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 33.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Rheeves |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Finley Swivel Gliding Recliner – 017747
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Swivel |
Brooks Wall Recliner – 016727
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 35 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Ferndale Reclining Chair – 265408
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 32 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Ferndale |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Neo Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X762
| Weight | 134 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Pearl |
| Style | Contemporary |
| Collection | Neo |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Load more products
Loading...